Eurotehnika SIA

T. +371 27010001
Galvenā  |  по-русски

Ekskavatoru noma.

Absolūti jebkura būvniecības joma vienmēr domā par būvniecības inventāra izmantošanu: instrumenti rokas darbiem vai arī liels spectransports. Tajā gadījumā, ja ar rokas instrumentiem īpašu problēmu nav, tas personīgas būvniecības tehnikas izmantošana ne vienmēr ir izdevīga. Pirmkārt, jebkura mašīna prasa atbilstoši aprūpi. Otrkārt, šo jautājumu masa, kas ir saistīta ar mašīnistu, to profesionalitāti un cilvēku faktoru. Un treškārt, uzturēt personīgu būvtehnikas parku bieži vien ir vienkārši neizdevīgi no ekonomiskā redzes viedokļa. Tāpat nepieciešamība pēc būvtehnikas rodas tālu ne katru dienu, tāpēc biežāk ir izdevīgi izmantot nomas pakalpojumus.

Vēršoties kompānijā „Eurotehnika”, Jūs varēsiet paņemt nomā mūsdienīgu. modernizētu būvtehniku no vadošiem Eiropas ražotājiem. Nepieciešamības gadījumā mēs esam gatavi piedāvāt specializētus mašīnistus, pateicoties kuriem Jūsu darbs beidzot tiks nostumts no „mirušas vietas”.


Ekskavatoru un rezerves daļu tirdzniecība.

„Eurotehnika” piedāvā ne tikai ekskavatoru nomu, bet veic arī lietotas būvtehnikas pārdošanu. Tajā gadījumā, ja Jums ir nepieciešamas rezerves daļas, kas Jums tika bojātas, vēršaties mūsu kompānijā un mēs palīdzēsim izvēlēties nepieciešamas detaļas. Mēs esam gatavi piedāvāt kvalitatīvas rezerves daļas būvtehnikai, bet tieši ekskavatoriem no vadoša vācu ražotāja Liebherr.

Pie mums Jūs varēsiet pasūtīt un nopirkt tādu marku ekskavatorus, kā Liebherr, JCB, Hyundai u.c.

Savu projektu realizēšanā un  kvalitatīvāko risinājumu meklējumos kā drošu palīgu klienti izvēlas kompāniju „Eurotehnika”.

 Copyright © Eurotehnika.lv 2011-2019
info@eurotehnika.lv