Būvtehnikas tirdzniecība

T. +371 27010001
Galvenā  |  по-русски

Mēs veicam ekskavatoru un citu būvtehnikas vienību pārdošanu no Eiropas valstīm. Mēs esam gatavi piedāvāt lietotus ekskavatorus, kuri turpina būt darba spējīgi un tik pat kvalitatīvi izpilda savas funkcijas.

Vēršoties mūsu kompānijā „Eurotehnika”, Jūs varat pasūtīt un nopirkt būvtehniku, bet tieši ekskavatorus ar minimālu noskrējienu. Mēs piegādājam būvtehniku no daudziem tādiem zināmiem ražotājiem, kā Komatsu, Hyundai, Leibherr, JCB, Case u.c.

Mūsu kompānijas risinājumu pamatā atrodas individuālas, prātīgas un kvalitatīvas pieejas princips pret jebkuru klientu. Tieši šie principi ļauj mums ar pārliecību runāt par veiksmīgām ekskavatoru pārdošanām saviem patērētājiem, kas jau sen prot novērtēt kvalitāti.

Pēc stāvokļa uz šodienu mēs nodarbojamies ar riteņu un kāpurķēžu ekskavatoru pārdošanu no Eiropas vadošiem ražotājiem, bet tieši vācu ražotāja Liebherr, kas jau vairāku desmitgadu laikā ne pēc nostāstiem zina, kas ir vienreizēja kvalitāte. Turklāt mēs esam gatavi piedāvāt Jums arī lietotus ekskavatorus Komatsu, Hyundai, Case, JCB u.c.

Iegādātas būvtehnikas piegādes tiek īstenotas maksimāli īsos termiņos.

Ja Jums rodas jautājumi, piezvaniet mums, un mēs bezmaksas sniegsim Jums visu nepieciešamu informācijas palīdzību!


Copyright © Eurotehnika.lv 2011-2019
info@eurotehnika.lv