PW-200-7 sērijas Komatsu kompānijas riteņu ekskavators

T. +371 27010001
Galvenā  |  по-русски


PW-200-7 sērijas Komatsu kompānijas riteņu ekskavators

18.01.2012 12:12

PW-200-7 sērijas Komatsu kompānijas riteņu ekskavators ir augstražīga mūsdienu mašīna, ar ekspluatācijas masu no 18,92 t līdz 21,87 t atkarībā no tā, ar ko tā tiek komplektēta. Šīm ekskavatoram ir divi izgatavošanas varianti – ar divposmu bultu un vienposmu bultu, tāpat ir arī vairāku kausu un rokturu varianti. Šo ekskavatoru salikšana tiek veikta uz Komatsu rūpnīcas Japānā. PW200-7 sērijas ekskavatoram ir plaša pielietošana Eiropas valstīs un tas pelnīja popularitāti, kā ražīgs un jaudīgs aprīkojums.

Komatsu PW200-7 ekskavators – tas ir riteņu ekskavators, kas apvieno sevī komforta, izturības, drošības un ērtības īpašības operatora darbam. Tas mašīnas ir aprīkotas ar sistēmu hidraulikas vadībai HydrauMind, pilnas mašīnas darba kontroles nodrošināšanai noteikto uzdevumu izpildes laikā.

Pret šā ekskavatora jaunumiem var atnest:

  • palielināts ražīgums uz 14 %;
  • degvielas patēriņa samazināšana;
  • liela vienkāršība tehniskas apkalpošanas pavadīšanas laikā;
  • būtiska operatora darba nosacījumu uzlabošana;
  • vienkāršums un vieglums vadības procesā; pašdiagnostikas monitora esamība.

PW200-7 riteņu ekskavatoram ir četri darba pamata režīmi – dinamisks, aktīvs, bultas pacelšanas režīms un hidrauliska āmura režīms, kas tiek izvēlēts atkarībā no izpildāma darba rakstura ar mūsu ekskavatoru. Jebkurš no augstāk minētiem režīmiem ir domāts dzinēja griešanu frekvenču, sūkņa un spiediena hidraulikā saskaņošanas atbilstoši ar tam funkcijām, ko izpilda ekskavators. Tādas iespējas nodrošina vienkāršumu mašīnas darba laikā, pie tam saskaņojot mehānismu raksturojumus ar darbiem.

Ekskavatora darba laikā aktīvā režīmā notiek pagaidu spēku palielināšana rakšanas laikā uz septiņiem procentiem, šīs režīms ir domāts sarežģītiem un smagiem darbiem.

Ekskavatora darba laikā ekonomiskā režīmā izdodas risināt ekoloģiska rakstura problēmas. Šajā režīmā var samazināt degvielas patēriņu, kā rezultātā samazinās kaitīgo gāžu izplūdes.

Darba laikā hidroāmura režīmā palielinās dzinēja apgriezienu un hidrauliskā šķidruma plūsmu daudzums ar palielinātu spēku nodosies hidroāmuram vai citam uzkarināma aprīkojums, kas nodrošinās efektīvāku āmura sitienu palielināšanu.

Darba laikā bultas pacelšanas režīmā var palielinās bultas pacelšanu uz septiņiem procentiem, kas samazinās darba ciklu pēc laika.

 


Copyright © Eurotehnika.lv 2011-2019
info@eurotehnika.lv