Būvtehnikas noma – pakalpojumi

T. +371 27010001
Galvenā  |  по-русски


Būvtehnikas noma – pakalpojumi

18.01.2012 12:52

Šodien ir grūti atbildēt uz jautājumu – vai cilvēkam izdotos realizēs visas ieceres bez būvtehnikas izmantošanas. Tieši būvniecības tehnika būtiski atvieglo būvniecību, un vajadzība tajā rodas jebkurā momentā. Ja tiek veikti zemes darbi, tad būvtehnikas noma – tas ir viens no pamata risinājumiem, kas rodas galvā. Dotais risinājums ir pareizs, jo pirkt dārgu tehniku ar vienreizēja projekta realizēšanas mērķi nav rentabli, bet noma - tas ir pārbaudīts un vienkāršs paņēmiens.

Izrakumu veikšanas laikā, piemēram, cauruļu vai dažādu komunikāciju maiņas, ir nepieciešama būvniecības tehnikas noma: ekskavators – krāvējs nevis vienkārši tiek galā ar izrakumiem, bet risina ari iekraušanas problēmu transportā. Ekskavators – krāvējs ļauj nepasūtīt divas tehnikas vienības vienlaicīgi, bet risināt problēmu ar vienu darbību. Protams, izvešanai arī ir nepieciešama būvniecības tehnikas noma – ārkārtīgi ērti, kad var sameklēt doto uzdevumu risinājumu vienā tehnikas tipā.

Izdevumu daudzums un darbu izpildes ātrums – tas ir galvenie faktori, uz kuriem jābalstās būvtehnikas izvēles laikā. Tieši tāpēc liels daudzums – tas ne vienmēr ir labāka kvalitāte, bet pieņemt lēmumus nepieciešams prātīgi. Ne maz svarīgs ir cilvēks, kas vada tehniku – jo nozīmīgā pakāpē tieši no vadītāja ir atkarīga darbu uzpildes kvalitāte un ātrums.

Ja Jums ir cilvēks, kas ir spējīgs pareizi vadīt tehniku, un Jūs uzticat savas speciālistam, tad ir iespējama būvtehnikas bez ekipāžas noma. Bet aprīkojuma specifika ir tāda, kā katram ekskavatoram ir savas īpašības – ar to vislabāk tiks galā speciālists, kuram ir liela darba pieredze uz konkrēta aprīkojuma.

Specializētās kompānijās, kas sniedz tehnikas nomas pakalpojumus, strādā kvalificēti darbinieki, kuriem ir darba pieredze jebkuros nosacījumos un uz jebkuriem objektiem. Tas ļauj garantēt atbilstošu attiecību pret izpildāmo darbu, kā arī tas izpildi nepieciešamos termiņos un nekavējoties saņemt palīdzību. Kompānijas, sniedzot pakalpojumus, saistītus ar būvtehnikas nomu, ne velti rekomendē izmantot to vadītāju palīdzību – tas nodrošina augstu jebkuru likto uzdevumu izpildes kvalitāti.


Copyright © Eurotehnika.lv 2011-2019
info@eurotehnika.lv